O Karting.pl

Jeśli kochasz sporty motorowe i towarzyszące im emocje, a zapach benzyny i ryk silników przyprawia Cię w gęsią skórkę trafiłeś / trafiłaś idealnie! Świat sportu kartingowego nie będzie miał dla Ciebie żadnych tajemnic dzięki naszej stronie!

A może dysponujesz materiałem prasowym związanym ze sportem kartingowym i chciałbyś / chciałabyś podzielić się jego treścią na łamach naszej strony? Jeśli tak - napisz do nas koniecznie! Po weryfikacji treści z przyjemnością pokażemy go na stronie!

Karting.pl istnieje nieprzerwanie od ponad 15 lat! Do tego czasu doczekaliśmy się wielu zmian a obecna wersja jest już 4 wersją i powstała w 2017 roku.

Wszelkie uwagi, sugestie i pytania dotyczące spraw związanych z tematyką kartingu oraz strony www.karting.pl prosimy adresować na: info@karting.pl

Współpraca

Zapraszamy firmy, instytucje, właścicieli torów i hal kartingowych do współpracy.

Jeżeli sport kartingowy nie jest Ci obcy i chciałbyś, aby Twoja firma była obecna na zawodach kartingowych lub interesuje Cię reklama na naszej stronie daj nam znać.

Wszelkie zapytania prosimy kierować na adres: info@karting.pl

Reklama

Pojawiające się reklamy bardzo pomagają w utrzymaniu naszego serwisu. Jeżeli chciałbyś, aby Twoja firma widoczna była na naszej stronie skontaktuj się z nami!